<

У Львові провели акцію на захист первоцвітів

СуспільствоІрина Знась, 14 лютого 20158960
У Львові провели акцію на захист первоцвітів

Сьогодні, 14 лютого, у Львові активісти «Еко Zахисту» провели акцію під час якої закликали не зривати та не купувати первоцвіти, які з’явились на ринках міста. Хлопці та дівчата роздавали зроблені з паперу квіти, які зробили гуртківці Львівського міського дитячого еколого-натуралістичного центру, та листівки з інформацією про те, що первоцвіти занесені до Червоної книги України та потребують захисту, а їх збір та продаж є забороненими.

Акцію провели біля трьох ринків Львова – Галицького, Стрийського та Привокзального. Перехожі, до яких звертались активісти, реагували по-різному, але більшість зацікавлено читали інформацію про те, що первоцвіти є рідкісною квіткою в Україні.

«Бабусі, які продають ці квіти, жалілись, що от ситуація в країні нестабільна, пенсія в них мала, тож таким чином, продаючи квіти, вони дають собі раду. Дуже агресивними були жіночки на Привокзальному ринку, які навіть назвали нас прибічниками Москви. Дехто говорив, що виростив квіти у себе на городі, але таку кількість квітів виростити в домашніх умовах неможливо», – розповів координатор акції Орест.

Це перша акція, яку провели активісти, однак на цьому вони не зупиняться. Подібний захід вони планують також провести і напередодні свята 8 Березня. Тоді більший акцент робитимуть на збереженні підсніжників, які також занесені до Червоної книги України.

«Роздавати квіти і листівки – це не єдине, що ми плануємо. Більшість жіночок продають первоцвіти з корінням, тож ми плануємо збирати їх, відрізати і згодом висадити у львівських парках. Якщо корінці приживуться, нам вдасться зберегти ці красиві квіти», – додав Орест.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук