У Львові списали з балансу ЛКП 44% будинків

У Львові триває процес списання будинків з балансу місцевих рад. Станом на 15 липня списано уже 44% будинків. Про це повідомила прес-служба Львівської міськради.

За словами Ірини Маруняк, заступниці міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства, управляючі компанії, з якими мешканці укладають угоди на обслуговування, зобов’язані погоджувати тарифи на обслуговування будинку з мешканцями. Органи місцевого самоврядування не регулюють тарифну політику.

«Коли списується будинок з балансу місцевих рад і визначається управляюча компанія, яка управлятиме цим будинком, то проводяться збори мешканців з управителем. І власне на зборах визначається тариф по якому будуть працювати з мешканцями – визначається розмір квартирної плати, оплата аварійної служби, обслуговування ліфтів тощо. Це все обговорюється і наводяться конкретні цифри, і люди знають, який розмір квартплати буде в майбутньому», – сказала Ірина Маруняк.

Нагадаємо, що торік ЛКП розпочали списувати житлові будинки з балансу ЛКП. Відтак мешканці мають самі обрати, хто управлятиме їхнім будинком. Окрім укладення угоди з управляючою компанією, мешканці також можуть створювати ОСББ чи управляти будинком самостійно.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук