У Львові з ознаками ГРВІ госпіталізували чотирьох осіб, які повернулися з-за кордону

Аналізи пацієнтів відправлять у лабораторний центр у Києві, де мають визначити, чи інфіковані ці люди Covid-19

У Львові з ознаками ГРВІ госпіталізували чотирьох осіб, які повернулися з-за кордону
Підтвердити чи спростувати зараження коронавірусом можна буде лише після аналізу зразків у Києві

У неділю, 15 березня, до львівської інфекційної лікарні госпіталізували чотирьох осіб, в яких зафіксували ознаки ГРВІ. Оскільки ці люди нещодавно повернулися з країн, в яких зафіксовані випадки захворювання на коронавірус, у них взяли аналізи які відправлять до Києва, аби встановити, чи не інфіковані ці люди Covid-19. Про госпіталізованих офіційно повідомив головний медик Львова Володимир Зуб, після того, як у соцмережах поширили інформацію про підозри на коронавірус у кількох мешканців міста.

Володимир Зуб повідомив, що всі госпіталізовані є молодими людьми і хворіють два-три дні. Стан в усіх – середньої важкості.

«Всі особи госпіталізовані з нетривалим анамнезом, тобто хворіють впродовж двох-трьох днів. Стан – середньої важкості, загроз життю нема. Враховуючи, що пацієнти прибули з країн, де зафіксований коронавірус, а також у них наявні ознаки ГРЗ, хворі госпіталізовані, відповідно до наказу МОЗ, для спостереження і дообстеження. У всіх відібрані матеріали і скеровані в лабораторний центр у Київ для проведення тестування», – повідомив начальник міського управління охорони здоров'я Володимир Зуб.

Він також уточнив, що всіх чотирьох осіб ізолювали в інфекційній лікарні, відповідно до затвердженого МОЗ алгоритму.

Наразі невідомо, чи ці четверо госпіталізованих перебували закордоном разом, чи вони прибули з різних місць. За попередньою інформацією, одна з госпіталізованих повернулася з Польщі, а ще одна – зі Словаччини. Однак наразі немає більше деталей про ці випадки.

Львівська мерія просить мешканців міста не створювати паніки і не поширювати неперевіреної інформації.

Мер Львова також пояснив, чому аналізи хворих з підозрою на коронавірус відправляють до Києва. За його словами, причина полягає у можливості раннього виявлення хвороби.

Про цей інцидент також повідомив в. о. директора департаменту охорони здоров'я Львівської ОДА Андрій Васько, який зазначив, що в цих пацієнтів підозрюють коронавірус.

Як повідомив ZAXID.NET заступник голови Львівської облдержадміністрації Іван Собко, інфекційна лікарня серйозно готується до прийому хворих. Вже вивільняється один корпус, в якому може перебувати 120 людей.

«Навіть якщо у цьому корпусі буде всього двоє чи четверо хворих, у цьому корпусі більше не може бути ніхто», – каже Іван Собко.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук