У Львові запрацював новоутворений Західний апеляційний господарський суд

Суд розглядатиме справи з Івано-Франківської, Закарпатської, Чернівецької і Тернопільської областей

Головні новини Львова 05.10Софія Трощук, 5 жовтня 2018, 18:03 683 0

Новий суд – новий голова. У Львові з 3 жовтня почав працювати Західний апеляційний господарський суд. Відтепер тут слухатимуть справи із п'яти областей України.

Загалом округ охоплює понад сім мільйонів людей. Ще в грудні минулого року за указом Президента почалося укрупнення апеляційних господарських судів. Тож тепер у Львові розглядатимуть справи ще й з Івано-Франківської, Закарпатської, Чернівецької і Тернопільської областей.

Судді вже обрали нового голову – ним став Борис Плотніцький, який упродовж шести років був головою тепер уже ліквідованого Львівського апеляційного господарського суду. Поки що в новоствореному суді працюють 13 суддів, хоча, щоби повністю укомплектувати орган правосуддя, потрібно 28.

«На посади ці судді, коли закінчиться оцінювання їхнє, то місце за ними залишається, вони переходять сюди ж суддями. Всі інші судді на вакантні посади, а також науковці, адвокати – вони підуть на конкурс», – розповів голова Західного апеляційного господарського суду Борис Плотніцький.

Нововутворений суд займатиме будівлю ліквідованого Львівського апеляційного господарського суду на вул. Личаківській, 81.

Нагадаємо, Західний апеляційний господарський суд у Львові створили на виконання указу президента України про ліквідацію апеляційних господарських судів та утворення апеляційних господарських судів в апеляційних округах. 23 червня його зареєстрували, як юридичну особу.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук