У Львові запрезентують першу «енциклопедію хмільного напою» український переклад путівника «Смак пива»

Театр пива «Правда» (4 зал, пл. Ринок, 32)

Анонси19 квітня 2018410

Пивна експертка Лана Світанкова розповість про те, як з’явився український переклад путівника «Смак пива», що тільки-но побачив світ у «Видавництві Старого Лева». Книжку про найвидатніший напій людства написав американський письменник і лектор, який консультує пивні й пивоварні проекти по всьому світі Ренді Мошер. Це буде розмова про історію і види пива та їхні особливості, про дегустування та подання, й, звісно, про любов до цього напою у всьому світі. Вхід вільний.

Книжка «Смак пива» є хорошим дарунком і для досвідчених поціновувачів пінного хмільного напою, і для тих, хто ще тільки починає пізнавати магію смаку цього трунку і відкривати для себе багатство його стилів.

Лана Світанкова — пивна суддя (prov. BJCP), пивна посолка, блогерка, мандрівниця. Учасниця сертифікаційної програми пивних сомельє «Cicerone» (Cicerone Certified Beer Server). Просуває пивну культуру у всі можливі способи, подеколи – в деспотичні. Перекладачка, дописувачка видання про пиво і пивну культуру «BeerBox». Організатор тематичних дегустацій, серед чого поєднання пива та їжі. Ідейний генератор і шило пивоварні «Varvar Brew».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук