У мерії проведуть розслідування через появу інформації про зростання вартості проїзду до 8 грн

Садовий заявив, що підвищення тарифу можливе лише після того, як приватні перевізники погодяться на безкоштовний проїзд пенсіонерів

СуспільствоКатерина Родак, 16 листопада 2018, 11:36 1220 2

Міський голова Львова Андрій Садовий заявив про можливість підняття тарифів у міських автобусах лише після того, як приватні перевізники погодяться безкоштовно перевозити пенсіонерів. Про це він зазначив під час засідання виконавчого комітету ЛМР 16 листопада.

Зокрема, мер Львова критично відреагував на опубліковане 14 листопада на офіційному сайті ЛМР оголошення управління транспорту про проведення громадських консультацій щодо підвищення тарифу на проїзд до 8 грн. Також мер доручив своєму заступнику з питань ЖКГ Сергію Бабаку провести службове розслідування стосовно обставин появи повідомлення про підняття тарифу і притягнути винних до відповідальності.

«Я би хотів звернути увагу про недопустимість подібних коментарів і подібних повідомлень зі сторони управління транспорту. Жодних політичних рішень ні міський голова, ні виконавчий комітет, ні Львівська міська рада не приймали», - заявив Андрій Садовий.

За словами Садового, обговорення зміни тарифу можливе лише після погодження приватними перевізниками безкоштовно возити пенсіонерів.

«Наше комунальне АТП-1 возить пенсіонерів безплатно. А приватні перевізники цього не роблять. Коли приватні перевізники зрозуміють свою соціальну відповідальність, дадуть повідомлення про згоду йти назустріч пенсіонерам, тоді можна сідати і публічно дебатувати», - заявив міський голова.

Нагадаємо, після публікації інформації про можливе підвищення тарифу на проїзд на сайті Львівської міської ради заступник директора департаменту житлового господарства та інфраструктури Львівської міськради Андрій Білий заявив, що це повідомлення управління транспорту опубліковало під тиском приватних перевізників.

З 20 січня 2018 року приватні перевізники Львова запровадили платний проїзд для пенсіонерів, натомість комунальне АТП-1 надалі возить пенсіонерів безкоштовно.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук