У НАТО запевнили, що здатні захистити балтійські країни від Росії

СвітРоман Ганкевич, 20 вересня 20151860
У НАТО запевнили, що здатні захистити балтійські країни від Росії
фото NATO/OTAN
Генерал Адріан Бредшоу на військових навчаннях сил НАТО у Прибалтиці

НАТО має величезні ресурси і здатне ефективно захищати регіон Балтії. Таку заяву зробив заступник командуючого вищого командування Сил союзників НАТО в Європі генерал сер Адріан Бредшоу, інформує Delfi.

Коментуючи журналістам повідомлення ЗМІ про те, що можуть виникнути труднощі з переміщенням бронетехніки по регіону, він наголосив, що такі самі труднощі виникнуть і в агресора.

«Той хто захищається, намагається використовувати переваги, які дають ці речі. Я б сказав, що усе, що обмежує переміщення бронетехніки - позитивна перевага», - вказав британський генерал.

За словами Бредшоу, північноатлантичний Альянс упевнений в тому, що зможе організувати дуже ефективну оборону регіону Балтії.

«Ресурси, які доступні НАТО, величезні і пропорційні розмірам Альянсу, а також тим завданням, з якими ми стикаємося в контексті колективного захисту. Під час розробки плану оборони не завжди робиться упор на симетрію. Це не означає, що завжди одній військовій одиниці протиставляється така ж одиниця. Зовсім навпаки - часто саме асиметрична відповідь дає перевагу», - додав генерал.

Він наголосив, що у розпорядженні НАТО є багато командирів, які спеціалізуються на захисті дуже різних територій, а також є досить адекватне оснащення.

Коментуючи зростання військової активності Росії, генерал визнав, що вона вкладає у свою армію величезні кошти.

«Слід поставити питання - для чого це усе призначається? НАТО - альянс оборонний. Самі механізми ухвалення рішень в НАТО свідчать про те, що альянс не може бути агресивним і загрозливим. Наші збройні сили пропорційні завданням колективної безпеки і не більше того», - наголосив Бредшоу.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук