У парламент Нідерландів подали проект для ратифікації Угоди про асоціацію Україна-ЄС

СвітАндрій Стець, 31 січня 20174830
У парламент Нідерландів подали проект для ратифікації Угоди про асоціацію Україна-ЄС

Законопроект для ратифікації Угоди про асоціацію Україна-ЄС поданий у парламент Нідерландів. Проект закону опублікований на сайті Нижньої палати парламенту Нідерландів разом з королівським зверненням і висновками Державної ради Нідерландів, інформує УНІАН.

В документі зазначається, що цим законом регулюється набрання чинності закону від 8 липня 2015 року, яким було схвалено ратифікацію Угоди про асоціацію Україна-ЄС.

Зауважимо, що Нідерланди – єдина країна ЄС, яка не ратифікувала угоду про асоціацію України і ЄС, оскільки громадяни країни відкинули її на референдумі в квітні.

В свою чергу влада Нідерландів вимагала прописати в угоді, що вона не передбачатиме автоматичних гарантій безпеки, військової допомоги і фінансової підтримки Україні і не дає українцям права на проживання та вільне працевлаштування в ЄС. Жодна з цих можливостей не була гарантована угодою про асоціацію, однак уряд Нідерландів хотів чітко вивести їх за межі документа, щоб заспокоїти виборців.

Лідери Євросоюзу погодили запропоновані Нідерландами пропозиції щодо умов завершення ратифікації у країні Угоди про асоціацію Україна-ЄС. Європейська рада у спеціальному Додатку до свого рішення написала, що він має юридичну силу для усіх 28 країн-членів, але набуде чинності лише тоді, коли Нідерланди ратифікують Угоду про асоціацію, і ЄС загалом завершить процес ратифікації.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук