У Польщі уряд щомісячно виплачуватиме кожній дитині по 500 злотих

Щорічно на оновлену програму підтримки дітей Польща витрачатиме близько 9,5 млрд злотих (67,2 млрд грн)

СвітЮрій Братюк, 17 квітня 20199301

Від 1 липня всі діти і молодь у Польщі віком до 18-ти років зможуть отримувати по 500 злотих (близько 3,5 тис. грн) на місяць. Про це повідомляє «Польське радіо».

16 квітня польський уряд схвалив програму державної підтримки дітей та молоді «Родина 500+». В межах цієї програми будуть виплачувати по 500 злотих (близько 3,5 тис. грн) на місяць всім дітям, яким не виповнилося 18 років. Досі така допомога була призначена лише на другу і кожну наступну дитину в сім’ї.

«Це має служити поліпшенню демографії Польщі, щоб була молодь, яка пізніше працюватиме і на нашу пенсію, і на економічний розвиток всієї країни», — повідомив прем'єр Польщі Матеуш Моравєцький.

У польському уряді розраховують на позитивні результати нових змін, після яких отримувати грошову допомогу у Польщі будуть понад 7 мільйонів дітей, адже програма, яка діяла досі, спричинила зростання показника народжуваності в країні.

За розрахунками польського уряду, щорічно на оновлену програму підтримки дітей держава витрачатиме близько 9,5 млрд злотих (67,2 млрд грн). Нова програма набуде чинності 1 липня 2019 року.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук