У Шевченківському гаю відбудуться майстер-класи з писанкарства

У Музеї народної архітектури і побуту майстриня Галина Сиротюк навчатиме охочих у хаті з с. Трійця

Майстер-класи відбуватимуться в музеї у хаті з с. Трійця

У Музеї народної архітектури і побуту у Львові ім. Климентія Шептицького традиційно проводять передвеликодні майстер-класи з писанкарства. Майстерки відбуваються у хаті зі с. Трійця, де працює народна майстриня Галина Сиротюк, яка навчає усіх охочих писанкарського мистецтва. Про це повідомили у прес-службі ЛМР.

«Писанку пишуть від душі і для душі. Коли пишу, отримую величезне задоволення, заряджаюся великою енергією. На своїх майстерках я забезпечую усім необхідним, тому з собою треба мати лише добрий настрій», — жартує майстриня Галина Сиротюк.

Майстер-класи відбуватимуться від середи до неділі з 11:00 до 16:00. Для участі необхідно попередньо зголоситися.

«Цьогоріч ми вирішили розширити графік пропозиції писанкових майстерок, максимально підлаштувавши його під відвідувача. Хочете індивідуально чи невеликою групою прийти у будь-який день — будь ласка, вас чекають у хаті з Трійці, хочете цілим класом — організуємо Виставкову залу, родиною — матимете можливість прийти у суботу чи неділю… Єдине, про що треба подбати, — про попереднє узгодження часу і кількості осіб, щоб запобігти накладкам у графіку», — зазначають музейники.

Для участі у майстер-класах Галини Сиротюк необхідно зголоситися за тел.: +38 (068) 525 91 85. Майстриня працює в усі дні, окрім понеділка і вівторка, з 11:00 до 16:00.

Також у суботу й неділю, 20 і 21 квітня, музейники запрошують на традиційний «писанковий марафон», що відбудеться у Великій виставковій залі Музею з 11:00 до 17:00. Про цей захід організатори повідомлять додатково.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук