У Запоріжжі пенсіонер помер під час спроби колекторів виселити його з квартири

У Запоріжжі пенсіонер помер під час того, як колектори прийшли виселяти його з дружиною з квартири, на купівлю якої був взятий доларовий кредит. Після того, як колектори зажадали від подружжя покинути квартиру впродовж півгодини, чоловікові стало зле і він помер ще до приїзду медиків, повідомило «UA:Запоріжжя». При цьому в сюжеті телеканалу не вказано, коли це сталося.

Зі слів дружини померлого, колектори заявили, що тепер це їхня квартира. При цьому вони не показали жодних документів чи рішень суду, які б це підтверджували. Зі слів жінки, колектори погрожували і «розмахували руками».

Сусіди були свідками того, як колектори прийшли до квартири. З їхніх слів, до під’їзду зайшли кілька невідомих, одразу пішли до квартири, на запитання не відповідали, лише сказали, що живуть тут. Але сусіди давно знають власників. Їхній син працює за кордоном, на нього й оформлена квартира.

На цю квартиру був взятий доларовий кредит у одному з банків. Коли цей банк у 2008 році збанкрутував, все його майно, включно з боргами, було розпродане, в тому числі, продали й цю квартиру. Судовий процес за право власності на квартиру триває вже понад рік. 27 квітня 2018 року колектори зробили першу спробу виселити подружжя пенсіонерів з квартири.

«Після того, як [Ольга Осадча з Кременчука, яка називає себе новою власницею квартири] придбала право вимоги за кредитним договором на торгах, вона, разом з договором про відчуження права вимоги, разом з іпотечним договором, який був їй переданий банком за кредитним договором, пішла до нотаріуса, і через нотаріуса зареєструвала своє право власності на цю квартиру. При цьому мій клієнт про це повідомлений не був, оскільки перебував на заробітках за кордоном», – розповів адвокат власника квартири і наголосив, що реєстрація права власності лише за документами відкритих торгів є неможливою, оскільки питання, пов’язані з нерухомістю, вирішуються виключно через суди.

Наразі судовий процес у цій справі триває. Поліція та прокуратура смерть пенсіонера під час візиту колекторів не коментували.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук