У Золочеві при церкві відкрили соляну кімнату та басейн для дітей з особливим потребами

СуспільствоТ.С., 11 червня 201511230

В реабілітаційно - катехитичному центрі при церкві блаженного Миколая Чарнецького у м. Золочів на Львівщині відкрили соляну кімнату та басейн для дітей з особливими потребами. Стіни кімнати природної сольової плитки лікуватимуть різноманітні захворювання дихальних шляхів, повідомляє прес-служба Львівської ОДА.

"На облаштування кімнати, площею понад 12 м. кв. витрачено трохи більше 90 тисяч гривень. У ній можуть розміститися до 5-ти людей. Стіни з природної сольової плитки лікуватимуть захворювання дихальних шляхів, такі як бронхіт, риніт, фарингіт, синусит, а також астму, невроз, дерматоз, алергію, хвороби серця та опорно-рухового апарату",- зазначено у повідомленні.

Соляна кімната розрахована передовсім для дітей із функціональними обмеженнями.

"Також стараннями декана Золочівського УГКЦ о. Михайла Осуховського, добродіїв та за сприяння місцевої влади придбано та облаштовано басейн, в якому діти з особливими потребами та їхні батьки мають змогу безкоштовно оздоровлюватися", - повідомляють у перс-службі ЛОДА. 

фото: УГКЦ Храм Блаженного Миколая Чарнецького 

Окрім цього, у катехитично-реабілітаційному центрі при церкві функціонує свічкова майстерня, де займаються волонтери та діти з особливими потребами. Також дітки займаються у гуртках танцю, малювання, театрального та музичного мистецтва. Також із дітьми постійно працює практичний психолог.  

Довідка

Парафію Храму Блаженного Миколая Чарнецького УГКЦ заснував у 2003-му році та розбудовував протопресвітер Золочівський – Декан Золочівського деканату УГКЦ о. Михайло Сукмановський. Катехитично-реабілітаційний центр при храмі розпочали будувати у 2008-му році.

44-річний о. Михайло з 2003 року є військовим капеланом у Навчальному Центрі Національної гвардії України у Золочеві, а також капеланом тутешніх військового госпіталю і військової частини. У 2008 році півроку перебував у миротворчій місії в Косово, у миротворчих військах KFOR, на американській базі Bond Still. Відзначений медаллю за участь у миротворчій місії. Учасник бойових дій із 2008 року.

У 2013-му році при Храмі заснували філіал міжнародної благочинної організації "Карітас" – "Карітас-Золочів". Завдяки тісній співпраці з Чеським "Карітас" у м. Зноймо, інвестовано понад 100 тисяч гривень у Золочівську лікарню.

Окрім того, парафія активно допомагає військовослужбовцям зони АТО (залучено понад 92 тисячі гривень на транспортні перевезення в зону АТО;  закуплено військового вбрання (форма, берці, спальні мішки та інші речі необхідні для Навчального військового центру) на суму близько 100 тисяч гривень. Іще приблизно 50 тисяч гривень виділено для військової частини (польова пошта В 3948). 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук