Учасники майбутньої коаліції обіцяють прописати процедуру імпічменту президентові

СуспільствоВолодимир Пиріг, 11 листопада 20141420

Всі 5 сил, котрі ведуть коаліційні переговори, погодилися зняти депутатську недоторканість і домовилися прописати процедуру імпічменту президентові.

Про це в ефірі «5 каналу» повідомив радник президента України Микола Томенко.

«Погодили зняття недоторканності, всі 5 сил погодилися. Поки що йдеться про комерційну діяльність, бо зазвичай 90% справ, які подавались до зняття недоторканності, стосувалися бізнесової діяльності депутатів, або, скажімо, використання корупційних справ і так далі, тобто в цій частині є спільна наша згода, що не треба згоди Верховної Ради для того, щоби проти депутата відкрити кримінальну справу, наприклад, якщо його підозрюють в корупційних справах, але буде відповідна процедура. Так само ми би говорили про моменти, які би робили суддів більш відкритими в частині відкриття проти них справ. Ми говорили про те, що ми приречені, все рівно, не сьогодні – завтра зробити більш відповідальним інститут президентства, не залежно від того, хто президент. Є прописаний закон про імпічмент президенту,бо, фактично, імпічмент, це і є процедура зняття недоторканності, тільки треба прописати його, відповідно,ухвалити і зробити. Домовилися прописати процедуру імпічменту», – заявив Томенко.

Зазначимо, що коаліційні домовленості ведуть 5 партій з шести, які пройшли до нового парламенту. До коаліції не входить лише «Опозиційний блок».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук