«Укрзалізниця» заявила про рекордне зростання продажів квитків через інтернет

СуспільствоОксана Руда, 10 червня 201512310
«Укрзалізниця» заявила про рекордне зростання продажів квитків через інтернет

З початку цього року пасажири зарезервували та оформили через інтернет приблизно 4 млн квитків на поїзди. З них понад 3,2 млн – електронні, які можна роздрукувати самостійно на звичайному папері та здійснити посадку в поїзд, не звертаючись до каси.

Як зазначили у прес-службі «Укрзалізниці», послугою оформлення проїзних документів через інтернет користується все більше пасажирів українських потягів.

За даними компанії, в 2011 році інтернет-продаж становив трохи більше 1%, в 2012 до 3,4%, в 2013 до 7,8%, в 2014 до 13%, а цього року цей показник становить вже майже 24%.

Загалом з 2008 року, коли було запроваджено послугу, пасажири придбали через інтернет 17,6 млн залізничних квитків. Електронні квитки стали доступні для пасажирів з 2013 року, за весь період їх оформлено понад 4,5 млн.

Наразі електронні квитки діють на всі поїзди внутрішнього сполучення, крім регіональних та додаткових поїздів.

Нагадаємо, електронні квитки мають статус розрахункового документа (фіскального чека). Такий документ, приміром, можна використати для звітування про відрядження. Також електронний квиток, оформлений через інтернет, практично неможливо втратити – його можна роздрукувати необмежену кількість разів із листа, який надходить на електронну скриньку клієнта. Ще одна перевага: повна вартість квитка, оформленого через інтернет, на 3 грн менша від вартості квитка, придбаного у квитковій касі.

Також зазначимо, що з листопада 2014 року «Укрзалізниця» продає через інтернет пільгові квитки для студентів. Студенти та учні професійно-технічних навчальних закладів, дані яких внесені до Єдиної державної електронної бази Міністерства освіти і науки України.

Придбати електронні квитки можна через офіційну онлайн-систему Укрзалізниці booking.uz.gov.ua.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук