Уряд дозволив адвокатам і нотаріусам отримувати дані про номерні знаки транспортного засобу

Нововведення забезпечить держоргани даними про транспортний засіб, необхідними при складанні процесуальних документів

Інформацію щодо зареєстрованих транспортних засобів та їх власників із Єдиного державного реєстру Міністерства внутрішніх справ тепер зможуть отримувати посадові особи органів державної влади, органів місцевого самоврядування, адвокати і нотаріуси. Про це йдеться у відповідній постанові Кабміну, написав «Урядовий портал».

Як зазначається, це передбачено постановою Кабінету Міністрів України від 19 жовтня 2016 року № 735. «Отримання відомостей про номерний знак спростить роботу нотаріусів та покращить якість перевірки документів під час укладення правочинів, предметом яких є транспортні засоби. Інформація про номерні знаки транспортних засобів дозволить адвокатам прискорити процедуру підготовки процесуальних документів щодо забезпечення позову шляхом накладення арешту на майно», - зазначається у повідомленні.

В анотації до постанови також йдеться про те, що нововведення дозволить забезпечити державні органи повним обсягом даних про транспортний засіб, необхідних при складанні процесуальних документів щодо накладення на нього арешту, оголошення в розшук, визнання речовим доказом або знаряддям злочину.

«Компетентні органи відтепер мають можливість отримувати відомості про номерний знак транспортного засобу, що раніше було неможливим при здійсненні запитів», - йдеться у документі.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук