Уряд розширив межі території природного парку «Синевир»

СуспільствоРоман Ганкевич, 27 вересня 20174700
Уряд розширив межі території природного парку «Синевир»
фото Wikipedia
До парку долучили 377,8 га землі державної власності у ДП «Міжгірське лісове господарство»

Кабінет міністрів України розширив територіальні межі природного парку «Синевир». Відповідне рішення було прийнято на засіданні уряду 27 вересня, повідомляє «Урядовий портал».

Міністр екології та природних ресурсів Остап Семерак заявив, що відповідне рішення сприятиме збереженню природи та біорізноманіття українських Карпат.

Як повідомляється, розширити територію парку вдалося завдяки включенню до його складу 377,8 гектара землі державної власності у ДП «Міжгірське лісове господарство» на території Закарпатської області.

«Розширення природно заповідних територій - пріоритетне завдання Мінприроди. На сьогодні це один з дієвих кроків збереження унікальних природних багатств українських Карпат, які стали частиною об’єкту всесвітньої природної спадщини ЮНЕСКО «Букові праліси і давні ліси Карпат та інших регіонів Європи». Праліси та старовірові ліси мають важливе природоохоронне, наукове та рекреаційне значення і повинні бути під особливою охороною», - пояснив Остап Семерак.

Міністр також відзначив, що прийняття указу сприятиме збереженню та збалансованому використанню єдиного природоохоронного комплексу в Українських Карпатах як частини європейської системи охорони природи та міжнародного екологічного коридору вздовж гірського хребта Карпат.

Нагадаємо, що відповідно до міжнародних і внутрішньодержавних зобов’язань Україна повинна збільшити площу природоохоронних територій до 15% від площі держави до кінця 2020 року.

Як відомо, наприкінці серпня президент України Петро Порошенко підписав закон про заборону будь-яких вирубок у пралісах. Реалізація закону сприятиме збереженню природних цінностей європейського значення, зокрема пралісів, у рамках виконання вимог Рамкової конвенції про охорону та сталий розвиток Карпат»

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук