В Україні для охорони військових складів можуть збільшити чисельність армії

В Україні для охорони військових складів можуть збільшити чисельність армії
фото 24tv.ua

Начальник Генштабу та головнокомандувач Збройних сил України Віктор Муженко заявив про підготовку змін до закону «Про чисельність Збройних сил України» щодо збільшення кількості солдатів у лавах української армії.

Україні.

«На цей час ми готуємо пропозиції щодо заміни ВОХР (воєнізованої охорони) батальйонами охорони та забезпечення, до складу яких входитимуть я підрозділи охорони, так і такелажні підрозділи та підрозділи механізації. Це, безумовно, призведе до збільшення загальної чисельності Збройних сил. У зв’язку з цим ми готуємо пропозиції до Закону України «Про чисельність Збройних Сил України», – заявив він у вівторок, 3 жовтня, коментуючи ситуацію з вибухами на військових складах в Калинівці Вінницької області.

Щодо вибухів на складах боєприпасів у Сватовому, Балаклії та Калинівці, начальник Генштабу переконаний, що це диверсії противника, який таким чином знищує «засоби ураження, виробництво яких в Україні не здійснюється, а закупівля є неможливою».

Відтак щоб зберегти наявні запаси озброєння, Віктор Муженко і пропонує замінити ВОХР на батальйони охорони та забезпечення.

Відтак, щоб зберегти наявні запаси озброєння, Віктор Муженко і пропонує замінити ВОХР на батальйони охорони та забезпечення.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук