В Україну приїде група польських поліцейських для допомоги у реформах

Польща відправить в Україну групу поліцейських, які домопожуть провести реформи служб безпеки та їх реструктуризацію, повідомляє Польське радіо з посиланням на уряд Польщі.

До складу групи входитиме до 10 офіцерів та працівників поліції.

Мета місії European Union Advisory Mission to Ukraine (EUAM) – надати підтримку та консультації представникам української сторони у питаннях реформ сектору безпеки на стратегічному рівні.

«Створення місії має на меті підтримку реформ цивільного сектора безпеки в Україні, у тому числі реформи правоохоронних органів. Завданням місії буде забезпечення підтримки, зокрема у плануванні та реалізації реформи сектора безпеки та реорганізації і реструктуризації служб безпеки», - йдеться у повідомленні.

Створення контингенту та участь польських працівників та офіцерів поліції у рамках цивільної дорадчої місії «відповідає польським державним інтересам та є пріоритетом, з огляду на політичний характер цієї ініціативи». Окрім того, згідно з повідомленням, «з огляду на членство в Європейському Союзі та геополітичне розташування, участь Польщі у підтримці реформ в Україні є необхідною».

Як інформував ZAXID.NET, місія ЄС з реформування сектору безпеки розпочала свою роботу в Україні 1 грудня 2014 року.

Штаб-квартира місії буде знаходитися в Києві, однак вона буде працювати також і в регіонах. Місія має намір розмістити своїх радників в українських міністерствах і відомствах. Чисельність персоналу складе 100 іноземних громадян і 75 місцевих жителів. Бюджет становитиме €13,1 млн євро на перший рік.

Місія працюватиме 2 роки.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук