Верховна Рада повернула програму Кабміну на доопрацювання

Оновлену програму діяльності уряду планують розробити у співпраці з депутатами

Верховна Рада України на своєму засіданні у четвер, 4 червня, відправила на доопрацювання програму діяльності Кабінету міністрів України. Відповідне розпорядження підтримали 245 народних депутатів.

Зазначимо, що очільник Кабміну прем'єр-міністр Денис Шмигаль виступаючи перед парламентарями заявив, що уряд вирішив відкликати з Верховної Ради свою програму діяльності, з метою її доопрацювання, аби покращити її у співпраці з комітетами ВР.

«Згоден з паном головою Верховної Ради, що важливо не «коли», а важливий зміст і якість документа. Важливо, щоб програма відповідала тим викликам, які є сьогодні. Важливо, щоб вона була професійно написана і виконувалася, давала результат, а не залишалася мріями на папері, як це раніше часто бувало. Саме тому ми будемо просити народних депутатів відправити програму діяльності Кабінету міністрів, яка винесена на голосування, на доопрацювання», – сказав Шмигаль.

Він пообіцяв пізніше внести оновлену програму діяльності, яка буде розроблена у співпраці з депутатами.

За його словами, уряд передбачив підтримку всіх секторів економіки, а головне – малого і середнього бізнесу. У програмі уряду зазначені короткострокові пріоритети уряду (організація протиепідемічних заходів, здійснення економічних заходів підтримки) та довгострокові (розвиток малого та середнього бізнесу, підтримка вітчизняного промислового виробника, ефективне управління державними підприємствами, забезпечення продовольчої безпеки тощо).

Відповідно до тексту програми, до пріоритетних регіональних напрямків діяльності Кабміну належать: формування ефективного місцевого самоврядування та органів державної влади на новій територіальній основі, оптимізація системи територіальної організації влади на місцях, удосконалення адміністративно-територіального устрою.

Під час обговорення програми депутати від різних фракцій називали програму дій уряду «шкільним рефератом» та заявляли про доцільність відставки уряду.

Нагадаємо, програму своєї діяльності Кабмін затвердив ще 2 квітня. Її прийняття Верховною Радою дасть уряду Дениса Шмигаль річний імунітет від відставки. Програма містить 10 сторінок без конкретики. Для порівняння: у вересні 2019 року уряд Олексія Гончарука підготував 119-сторінковий документ з конкретними показниками ефективності по кожному напрямку.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук