Верховна Рада ратифікувала угоди про співпрацю з НАТО

Верховна Рада ратифікувала угоди про співпрацю з НАТО

У середу, 1 липня, Верховна Рада прийняла за основу і в цілому проект Закону про ратифікацію Угоди про співробітництво між Кабінетом міністрів України та Організацією НАТО у сфері підтримки та постачання (ОНПП), № 0034. За відповідне рішення проголосували 245 народних депутатів. 

Також народні депутати підтримали проект Закону про ратифікацію Меморандуму про домовленість між урядом України та Організацією НАТО стосовно співробітництва з питань консультацій, управління, зв’язку, розвідки, спостереження та рекогносцировки в рамках програми НАТО «Партнерство заради миру» № 0035. За відповідне рішення проголосували 267 народепів. 

Народний депутат України, перший заступник голови Комітету у закордонних справах Іванна Климпуш-Цинцадзе заявила, що метою прийняття цих проектів є створення правових підстав для виконання українською стороною внутрішньодержавних процедур, необхідних для набрання чинності цих угод, передає прес-служба БПП.

«Прийняття Закону України про ратифікацію Угоди у свою чергу, сприятиме співробітництву між урядом України та ОНПП та визначить основні його принципи для підтримки України за конкретними напрямами, зокрема щодо постачання, технічного обслуговування, закупівлі товарів та послуг, транспортування, конфігураційного управління та технічної допомоги, реалізації проектів Трастового фонду НАТО, виконавчим агентом яких є Агенція НАТО з підтримки та постачання», – розповіла Іванна Климпуш-Цинцадзе.

В пояснювальній записці до законопроекту про ратифікацію Меморандуму зазначено, що прийняття Меморандуму дозволить співпрацювати Кабінету міністрів України і НАТО у сфері зв'язку та інформації, а також визначить основні принципи співробітництва з питань консультацій, управління, зв'язку, розвідки, спостереження і рекогносцировки в рамках програми НАТО «Партнерство заради миру» та реалізації проекту трастового фонду НАТО. 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук