Верховна Рада ухвалила закон про осіб без громадянства

Звертатися про визнання особою без громадянства людина може не залежно від того, чи законно вона перебуває в Україні

Верховна Рада на засіданні у вівторок, 16 червня, ухвалила закон про осіб без громадянства. Відповідне рішення підтримав 331 народний депутат за мінімально необхідних 226-ти.

Закон визначає створення процедури визнання особою без громадянства, що надалі надасть змогу для таких осіб законно перебувати на території України, отримати документ, що посвідчує їх особу та підтверджує законність проживання на території України – посвідку на тимчасове проживання та посвідчення особи без громадянства для виїзду за кордон, а за умови проживання на території України у зазначеному статусі понад 2 роки – отримати дозвіл на імміграцію та посвідку на постійне проживання.

Звертатися про визнання особою без громадянства людина може не залежно від того, чи законно вона перебуває в Україні.

Також документ вносить зміни до низки кодексів і законів. Це дозволить людям, які звернуться із заявою про визнання особою без громадянства, отримувати безоплатну вторинну правову допомогу і звільнить їх від сплати судового збору та авансового внеску за виконання судових рішень, які стосуються оскарження рішень про визнання особою без громадянства.

Також документ змінює закон «Про зайнятість населення» задля надання можливості особам без громадянства реалізувати право на працю та належні умови життя.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук