Верховна Рада затвердила фото- і відеофіксацію порушень ПДР, а також ввела штрафні бали

Верховна рада затвердила фото- і відеофіксацію порушень ПДР

Верховна Рада внесла зміни до деяких законодавчих актів щодо вдосконалення регулювання відносин у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху.

За відповідний законопроект у другому читанні і в цілому проголосувало 267 народних депутатів, пише «Інтерфакс-Україна».

Прийнятий закон передбачає, що адміністративну відповідальність за правопорушення у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху, зафіксовані в автоматичному режимі за допомогою технічних засобів фото- і відеозйомки, несуть юридичні та фізичні особи, за якими зареєстровано транспортний засіб.

Якщо транспортний засіб зареєстрований за межами України і не підлягає державній реєстрації в Україні, то відповідальність несе особа, яка завезла цей транспортний засіб до України.

Закон скасовує так звану «вилку штрафів» за порушення правил дорожнього руху, залишаючи при цьому мінімальну раніше встановлену суму штрафів.

За адміністративні правопорушення у сфері безпеки дорожнього руху штраф може стягуватися на місці вчинення правопорушення виключно за допомогою безготівкових платіжних пристроїв.

Крім того, встановлюються штрафні бали - 150 балів на рік для одного водія, які будуть зніматися в разі порушень ПДР, зафіксованих в автоматичному режимі.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук