Весь етот джаз

Отар Довженко, 19 травня 2014144020
Весь етот джаз
лёва джазует

Поспішаю заспокоїти всіх, хто боявся, що активісти поламають кайф відвідувачам промо-акції російського банку :)

Важливі люди телефонують і пишуть мені нечасто. Так багато дзвінків і повідомлень від львівських VIP та їхніх емісарів, як після публікації жартівливого анонсу лекції про «Альфа джаз фест», я не отримував ніколи. Зі мною хотіли зустрітися, поговорити, перетерти, з’ясувати, промацати або просто перепитати, наскільки серйозними є наміри «лицарів листівки і плаката» щодо фінансованого російською «Альфа-груп» джазового фестивалю. Зривати будете?

Не будемо. Очевидно, ми підняли дуже й дуже незручну для львівського істеблішменту тему. Можна скільки завгодно кричати з трибуни, що Росія – ворог, окупант і агресор, якого треба вбивати і стріляти. Можна долучатись до обурених вимог закрити кордон, розірвати з Москвою дипломатичні відносини і скасувати поїзди. Але коли російський бізнес приносить мішок грошей, його миттєво перехрещують на «міжнародний», «український з іноземними інвестиціями», згадують, що один із росіян-співвласників народився на Львівщині…

Коротше, відмазуються. Гроші й музика не пахнуть.

Львівська міська влада елегантно «проїхала» тему ексклюзивної співпраці з російським оператором зовнішньої реклами Gallery (зараз ця компанія сором’язливо перейменувалася). Не надто переконливою була відповідь на запитання про сервіси російської компанії «Яндекс», які обрала міська влада. Залишається відкритим питання розрахункових рахунків деяких комунальних підприємств у «дочках» російських банків. А вже тему з «Альфа джаз фестом» зам’яти сам Бог велів, адже всім кортить потусити, нехай навіть у руку тицьнуть рекламку російського банку.

Головний аргумент: чувак, не ламай кайф. Це реально крутий фестиваль. Ти не шариш у джазі, але, якби ти розумів, які люди приїжджають! Це така подія для міста. Такі люди!

Та нема питань. Ніхто не проти події для міста. Єдине застереження: нехай вона проводиться без реклами та промоції російських компаній (під «російськими» - для прискіпливих – тут маються на увазі ті, прибуток яких у кінцевому підсумку опиняється в кишенях громадян Росії, а податки бодай частково – в російській державній скарбниці).

Не вигідно? Нема реклами – нема фестивалю? Компанія –«благодійник» без своєї реклами не захоче «благодійно» фінансувати фест? Так отож. «Альфа джаз фест» - рекламно-промоційний захід, а отже, проводиться з розрахунком залучення нових клієнтів або бодай підвищення лояльності до російської компанії.  Судячи з реакції народу – не здивуюся, якщо і клієнти з’являться, і лояльність зросте.

 «Рабинович, или снимите крест, или наденьте трусы» - є такий короткий одеський анекдот. Таку саму пораду можу дати львівським радцям: або припиняйте рвати на грудях вишиванку на тему свого патріотизму, або припиняйте допомагати заробляти й рекламуватися російському бізнесу, який опосередковано, але фінансує окупацію.

І не хвилюйтесь, ніхто вам нічого зривати не буде. Видихайте. Давайте джазу, поки фронт далеко.  

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів

Дискусія 20

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
 • Гість 3 червня 2014, 16:55

  Типова русофобія. Як вже хочете щось зробити позтьтвне то берить зброю та на поле брані. А так собі, про щось й не про щось, це по рашинськи "От болтовни в кулуарах, политика в верхах не меняется"

  відповісти цитувати поскаржитись

 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Гість 3 червня 2014, 14:15

  Таке враження, що прийшовши на Альфа-джаз фест і побачивши рекламу Альфа-груп(25 кадр напевно,і все інше) всі, як стадо,ще під час фестивалю, побіжать в Альфа-банк вкладати всі свої гроші і майно, саме в рос. банк який теоретично приносить якийсь прибуток РФ. Я думаю в людей поки ще залишились свої мізки для того щоб такі речі вирішувати самостійно

  відповісти цитувати поскаржитись

 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Гість 1 червня 2014, 22:40

  Я вже не їм ікри, не заправляюся на Лукойлі, уважно читаю етикетки, щоб боронь боже не купити російське і не підтримати агресора... Так робить багато свідомих громадян... А у той же час Україна не протестує проти Росії як очільника Радбезу ООН, купує газ, виконує військові контракти, наш новий президент їде до Франції, де буде Путін, бо там і Обама буде... То я до того, що може варто зараз робити так, як свого часу зробив отець Ґудзяк взявши гроші у Фірташа на розбудову УКУ?

  відповісти цитувати поскаржитись

 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Більше коментарів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук