Від негоди постраждали три райони Львівської області

У Стрийському і Турківському районах підтоплені будинки та городи, а в Дрогобицькому на дорозі утворилося провалля

СуспільствоІ.Р., 29 червня 201843150

У п’ятницю, 29 червня, внаслідок сильних дощів у Стрийському і Турківському районах Львівської області відбулось підтоплення 25 житлових будинків, шести підвалів, 60 присадибних ділянок та місцеві дороги. У Дрогобицькому районі на дорозі утворилося провалля, повідомили в прес-службі ГУ ДСНС у Львівській області.

Усі фото прес-служби ДСНС Львівщини

У Стрийському районі в селі Зарічне вийшла з берегів річка Турянка, що призвело до підтоплення 40 присадибних ділянок та 25 житлових будинків. В деяких будівлях рівень води сягав 30 см. «Загрози життю місцевого населення нема, рівень води поступово спадає. Для з’ясування обставин та надання допомоги на місці події працюють рятувальники 8 державної пожежно-рятувальної частини Стрия у кількості двох одиниць пожежно-рятувальних автомобілів, двох мотопомп, глибинного насосу та 11 людей особового складу. Залишається підтопленими десять присадибних ділянок. Підрозділами відкачано воду з 15 житлових будинків», – зазначили в ДСНС.

Нижче села Зарічне внаслідок виходу на заплаву річки Свіча підтоплено близько 50 м місцевої дороги (рівень води до 30см. У селі Малі Дідушичі ця ж річка підтопила близько 500 м місцевої дороги (рівень води до 1 м). Між селами Баня Лисовицька та Воля Задеревецька внаслідок виходу на заплаву річки Сукіль підтоплено близкько 60 м місцевої дороги (рівень води до 50 см)

Біля села Любінці через підйом води у ріці Стрий підтопило автомобіль Volkswagen Passat B3, який рятувальники підтягнули до берега.

У Турківському районі у селі Завадівка підтопило 20 присадибних ділянок та 6 підвалів житлових будинків. «Загрози життю місцевого населення нема. Для надання допомоги на місці події працюють рятувальники у складі двох пожежно-рятувальних автомобілів та шести людей особового складу. Підрозділами відкачано воду з 17 присадибних ділянках та чотирьох житлових будинків», – повідомили в ДСНС.

У Турці підтопило підвали школи та одного житлового будинку.

У селі Лосинець вода пошкодила 1,5 км дороги місцевого значення. Рух транспорту по цій дорозі частково обмежений.

Крім того, у Дрогобицькому районі в селі Рибник перед мостом на дорозі утворилося провалля, через що обмежений доїзд до однієї вулиці, водозабірного пункту «Рибник» та до села Довге Гірське. Об’їзд можливий через село Сопіт Сколівського району.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук