Випускники з дипломами масово шукають роботу

Шукають роботу

Головні новини за 04 липняНовини Львова, 4 липня 2013, 22:42 605 0

Після літньої сесії випускники з дипломами масово шукають роботи. Проте найчастіше потрібні працівники з досвідом, відтак змушені шукати її не за фахом.

Сьогоднішні випускники - завтра можуть опинитись у черзі центру зайнятості. Через брак роботи студенти здобувають другу спеціальність або шукають підробітку не за фахом.

Студент типографічного коледжу Назар за фахом редактор, та про роботу за спеціальністю може тільки мріяти. Каже, що шукатиме її деінде, а поки що влаштувався продавцем-консультантом у мазанині.

Натомість випускникам-не гуманітаріям щастить більше.
В Інтернеті найпоширеніші вакансії для вчорашніх студентів - продавець, консультант, промоутер, оператор кол-центру. кур’єр.

У міському центрі зайнятості кажуть вдається влаштувати лише 10-15 відсотків випускників.

Натомість не вистачає спеціалістів у сфері енергетики, машинобудування, обробної і легкої галузі. У кадровому агентстві кажуть на такі посади можна влаштуватись і без досвіду, проте роботодавці мають чіткі вимоги до молодих спеціалістів.

Втім у такому випадку - починати доведеться з найнижчих посад. Відтак радять ще під час навчання здобувати професійний досвід протягом стажувань.
 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук