Водії громадського транспорту спантеличені зміною руху на мості на вул. Кульпарківській у Львові

Усі автобуси та тролейбуси пустили внутрішніми смугами, для водіїв приватного транспорту залишили крайні

СуспільствоВіталій Кубліков, 28 березня 2019, 18:02 3046 0

Громадський транспорт наліво, увесь приватний – направо. На вул. Кульпарківській змінили організацію руху. Йдеться лише про ділянку на мості. Через його аварійність усі автобуси та тролейбуси пустили лише внутрішніми смугами. Для водіїв приватного транспорту залишили крайні. Проїзд вантажівок взагалі тепер заборонений. Нові дороговкази вже встановлені.

Варіантів було лише два, каже спеціаліст міського управління транспорту Костянтин Баранюк. Або обмежити проїзд до 15 тонн, а це, зокрема, скерувати в об'їзд усі тролейбуси, і автобуси. Або пустити весь громадський транспорт середньою смугою, а крайні звільнити для приватних автомобілів. На останньому варіанті і зупинились.

«Знаками тут передбачено, щоб автобуси їхали по середній смузі з інтервалом 70 метрів, а правою смугою – легкові автомобілі. Ця схема організована в обидва боки, абсолютно ідентично», – пояснює нововведення для водіїв спеціаліст міського управління транспорту Костянтин Баранюк.

Та поки не всі водії громадського транспорту дотримуються нових дорожніх знаків. Водійка тролейбуса каже, це дуже незручно.

«Попробуйте великому транспорту переїхати з лівої полоси на зупинку на Антоновича», – обурюється водійка тролейбуса №2 Анна Задерецька.

Навіть пішоходи відчувають сильні вібрації. Особливо, коли мостом переїжджає багатотонна техніка.

«Страшно, чесно кажучи, ходити. Трясеться», – каже львів'янка Наталя.

Слабкі місця шляхопроводу на вул. Кульпарківській чітко проглядаються знизу. А особливо поруйновано та аварійно виглядає саме край мосту. Те, що він аварійний, за результатами обстеження на замовлення міськради, підтвердили фахівці. Міст потребує реконструкції.

«Ми працюємо над замовленням проектно-кошторисної документації, щоби в подальшому проводити реконструкцію. Сам фахівець, який давав висновки, давав нам рекомендації, якими ми користувались приймаючи рішення на комісії з безпеки дорожнього руху», – зазначив у коментарі ZAXID.NET начальник міського управління інженерного господарства Олександр Одинець.

Цього року, стверджують посадовці, вдасться хіба що замовити проект реконструкції моста на вул. Кульпарківській. Робіт із укріплення шляхопроводу наразі не планують.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук