ВР ввела штрафи за несанкціоноване використання найменування поліції

Мінімальний штраф за незаконне використання імені поліції або належності до неї становитиме 17 тис. грн, а максимальний – 47 тис.

Верховна Рада ввела штрафи за незаконне використання фізичними та юридичними особами, органами державної влади, місцевого самоврядування та громадськими організаціями ознак приналежності до Національної поліції України. Відповідний законопроект щодо використання найменування і ознак приналежності до Національної поліції за основу і в цілому підтримали 233 народних депутати на пленарному засіданні парламенту у вівторок, 2 жовтня.

Нинішня редакція закону про Національну поліцію забороняє фізичним особам, які не є поліцейськими, використовувати відповідні посвідчення і форму. Натомість згідно з ухваленими змінами, заборонено буде використання органами держвлади, місцевого самоврядування, юридичними та фізичними особами, громадськими організаціями ознак приналежності, найменування поліції або похідних від нього, зокрема іноземною мовою, на одязі, транспортних засобах, будівлях, бланках документів, а також в найменуванні.

Як повідомила агенція «Інтерфакс-Україна», Порушення такої заборони фізичною особою спричинить штраф від 1 тис. до 2 тис. неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (неоподатковуваний мінімум – 17 грн, тобто штраф коливатиметься від 17 тис. до 34 тис. грн).

Використання держорганами, місцевими органами влади, юридичними особами, громадськими організаціями ознак приналежності або найменування Національної поліції буде каратися штрафом від 2 тис. до 3 тис. неоподатковуваних мінімумів, тобто від 34 тис. до 47 тис. грн.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук