Є факти нападу на віруючих УГКЦ та «свідків Єгови» в Україні, – звіт про свободу віросповідання

Є факти нападу на віруючих УГКЦ та «свідків Єгови» в Україні, – звіт про свободу віросповідання
В Україні присутні факти переслідування за релігійною ознакою

Держсекретар США Рекс Тіллерсон представив щорічну доповідь «Релігійна свобода в світі в 2016 році». Її автори оцінили свободу віросповідання у 200 країнах, в тому числі і в Україні, повідомляє «Голос Америки».

В розділі про нашу країну експерти вказують на фізичні напади на віруючих Української греко-католицької церкви та на «свідків Єгови», як також на напад на єврейського журналіста.

Окрім того, підтримувані Росією сепаратисти на сході України, зазначається у доповіді, надалі окупують будинки релігійних меншин та використовують їх у військових цілях.

За традицією, чимало уваги в доповіді приділено і Росії. Автори дослідження відзначають, що в країні триває наступ на релігійні свободи, а офіційна Православна церква все більше об'єднується з владними структурами.

Найбільше уваги ж було приділено проблемам регіонів, де владу захоплюють прихильники «Ісламської держави».

«ІД продовжує загрожувати представникам багатьох релігійних течій і етнічних груп, ґвалтуючи, вбиваючи і звертаючи в рабство. «Ісламська держава» відповідає за геноцид єзидів, християн і мусульман-шиїтів в контрольованих ІД регіонах», – заявив Рекс Тіллерсон.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук