ЄС остаточно ратифікував угоду про асоціацію з Україною

У Раді ЄС також нагадали, що більша частина Угоди про асоціацію вже діє

СвітКатерина Чурилова, 11 липня 20174170
ЄС остаточно ратифікував угоду про асоціацію з Україною
фото LIGA.net

Рада ЄС затвердила угоду про асоціацію з Україною та ЄС, таким чином Європейський Союз остаточно завершив ратифікацію угоди. Повідомлення про це розміщено на сайті Ради ЄС.

«11 липня Рада ухвалила рішення про укладення Угоди про асоціацію з Україною від імені Європейського Союзу. Це відбувається напередодні саміту ЄС-Україна в Києві 12 і 13 липня», – ідеться у повідомленні.

У повідомленні відзначається, що це заключний етап процесу ратифікації, який дозволить розпочати реалізацію угоди з 1 вересня 2017 року.

У Раді ЄС нагадують, що більша частина угоди про асоціацію вже діє. Угода частково набула чинності з 1 вересня 2014 року, а її торговельна частина про глибоку та всебічну зону вільної торгівлі, тимчасово застосовується з 1 січня 2016 року.

«Укладення та набуття чинності Угоди надасть нового імпульсу співробітництву в таких областях, як оподаткування в сфері зовнішньої політики і безпеки, правосуддя, свобода і безпека (в тому числі міграція), управління державними фінансами, наука і техніка, освіта та інформаційне суспільство», – ідеться у повідомленні.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук