З 23 червня для отримання шенгенської візи братимуть відбитки пальців

СуспільствоІрина Скіць, 2 червня 201516280
З 23 червня для отримання шенгенської візи братимуть відбитки пальців

З 23 червня 2015 року змінюються правила подачі документів для отримання шенгенської візи. За новими правилами українці повинні особисто подавати документи у консульство або до пункту прийому візових анкет, а також робити відбитки пальців.

Таке нововведення стосується всіх країн, що входять до шенгенської зони, розповів 2 червня на прес-конференції генеральний консул Республіки Польща у Львові Ярослав Дрозд.

«Перший візит до консульства після 23 червня буде трохи довшим. Адже процедура зняття відбитків може займати до 20 хвилин. Проте всі інші процедури та перелік необхідних документів залишаються незмінними», - розповів він.

За попереднім погодженням, відбитки пальців зніматимуться один раз на п’ять років. Проте консул зауважив, що оскільки система тільки починає працювати, то відбитки пальців можуть брати щоразу при видачі шенгенської візи.

Відбитки пальців при видачі візи не братимуть:

  • у дітей віком до 12 років;
  • у людей, котрі фізично не можуть їх здати;
  • у голови держави та членів уряду, якщо вони подорожують з офіційним візитом.

Оскільки з 23 червня впроваджують нову систему оформлення віз, то 22 червня, в понеділок, всі консульства та візові центри Польщі будуть закриті. За старим порядком документи можна подавати до 19 червня включно.

«Проте, якщо у когось будуть проблеми з документами, то нічого донести вже не можна буде. Я всім поставлю відмови, бо 23 червня ми мусимо все оформляти з чистого листа», - попередив Ярослав Дрозд. 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук