За час головування Сербії в ОБСЄ кризу на Донбасі вирішити не вдасться, – президент

СвітВолодимир Пиріг, 8 травня 201529130

У Белграді не бачать перспектив серйозного прогресу у врегулюванні української кризи за час головування Сербії в ОБСЄ, заявив в ексклюзивному інтерв'ю «Интерфаксу» президент Сербії Томіслав Ніколіч.

«Я можу запевнити, що Сербія зробить все від неї залежне в ході свого головування в ОБСЄ, але, на жаль, перспектив серйозного прогресу у вирішенні української кризи я в цей період не бачу», – сказав Т.Ніколич.

При цьому сербський президент зазначив, що «в будь-якому питанні Сербія є однєю з небагатьох держав, які дотримуються принципів міжнародного права».

«Підтримуючи принцип територіальної цілісності України, ми тим самим дотримуємося аналогічного принципу і щодо самої Сербії. У цьому контексті Сербія на цей момент ідеально підходить на роль голови ОБСЄ, але українська криза триватиме і після нашого головування», – заявив Т.Ніколич.

«Наше головування – це гарна можливість заспокоїти загострення пристрастей і помирити конфліктуючі сторони, але ми не велика і не потужна країна. А в таких ситуаціях поважають думку тільки сильних держав», – додав він.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук