За рік протистояння на сході України загинули 8 журналістів, понад 40 побували у полоні

У 2014 році в Україні загинули 8 українських та іноземних журналістів, а кілька працівників ЗМІ загинуло вже цьогоріч. Про це повідомляє Незалежна медіа-профспілка України з нагоди Всесвітнього дня свободи преси.

«За 2014 рік в Україні загинули 8 журналістів як українських, так і іноземних. Кілька працівників ЗМІ загинуло вже цього року. Більшість з них пішли з життя на території проведення неоголошеної війни на Донбасі. За рік цього протистояння понад 40 медійників побували в полоні. Кілька журналістів перебуває там і зараз», - йдеться у повідомленні.

Також у НМПУ зазначили, що фактично усі місцеві журналісти - прихильні до демократичних свобод - змушені були виїхати з окупованої території через загрози життю та здоров’ю.

«Багато видань припинили своє існування через тиск на редакційні колективи, присвоєння або псування майна чи економічну неможливість евакуювати ЗМІ на українські території», - підкреслили у НМПУ.

Нагадаємо, відповідно до щорічного звіту «Індекс свободи преси» міжнародної правозахисної організації «Репортери без кордонів», за рік у світі під час виконання своїх професійних обов'язків загинуло 66 журналістів.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук