За змову на торгах АМКУ оштрафував двох тернопільських підприємців на 58 тис. грн

Вони зробили однакові помилки у документах, вказали одну і ту ж електронну пошту і надсилали свої документи з одного комп'ютера

Адміністративна колегія Тернопільського обласного тервідділення Антимонопольного комітету України (АМКУ) оштрафувала підприємців Віталія Тростинського та Андрія Гринчука на 58 тис. грн за антиконкурентну поведінку. Звернення з проханням провести перевірку написали юристи Центру протидії корупції, повідомили 28 березня «Наші гроші. Львів».

Йдеться про участь підприємців у тендері на реконструкцію приміщення Центру надання адміністративних послуг (ЦНАП) в смт Мельнице-Подільська (Борщівський район) за 3,8 млн грн.

Про змову учасників на цих торгах у жовтні 2018 року повідомили «Наші гроші. Львів». Тоді йшлося, що підприємці Тростинський та Гринчук у своїх документах вказали однакову електронну пошту та надали декілька аналогічно складених довідок: про працівників, про захист довкілля, про несудимість тощо. Адмінколегія Тернопільського відділення АМКУ також встановила, що учасники заходили на аукціон з однієї ІР-адреси та в один і той самий час. Самі підприємці погодилися з висновками колегії про антиконкурентну поведінку.

В результаті Тернопільське відділення АМКУ визнало учасників порушниками та оштрафувало кожного підприємця на 29 тис. грн. Віталій Тростинський та Андрій Гринчук не зможуть брати участі в торгах протягом трьох років.

«58 тис. грн. на двох − це такий, скажімо, мінімум, який може бути за таке порушення. Але оскільки, як я розумію, між цими двома підприємцями вперше встановлено таке порушення і не було раніше таких фактів, саме тому штраф настільки лояльний. Але обох учасників внесли у список Антимонопольного комітету, через що впродовж трьох років вони не зможуть конкурувати на торгах», − сказав ZAXID.NET голова правління Центру громадського моніторингу та досліджень Мирослав Сімка.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук