За змову на торгах АМКУ оштрафував двох тернопільських підприємців на 58 тис. грн

Вони зробили однакові помилки у документах, вказали одну і ту ж електронну пошту і надсилали свої документи з одного комп'ютера

ЕкономікаЮлія Лавришин, 28 березня 20192090

Адміністративна колегія Тернопільського обласного тервідділення Антимонопольного комітету України (АМКУ) оштрафувала підприємців Віталія Тростинського та Андрія Гринчука на 58 тис. грн за антиконкурентну поведінку. Звернення з проханням провести перевірку написали юристи Центру протидії корупції, повідомили 28 березня «Наші гроші. Львів».

Йдеться про участь підприємців у тендері на реконструкцію приміщення Центру надання адміністративних послуг (ЦНАП) в смт Мельнице-Подільська (Борщівський район) за 3,8 млн грн.

Про змову учасників на цих торгах у жовтні 2018 року повідомили «Наші гроші. Львів». Тоді йшлося, що підприємці Тростинський та Гринчук у своїх документах вказали однакову електронну пошту та надали декілька аналогічно складених довідок: про працівників, про захист довкілля, про несудимість тощо. Адмінколегія Тернопільського відділення АМКУ також встановила, що учасники заходили на аукціон з однієї ІР-адреси та в один і той самий час. Самі підприємці погодилися з висновками колегії про антиконкурентну поведінку.

В результаті Тернопільське відділення АМКУ визнало учасників порушниками та оштрафувало кожного підприємця на 29 тис. грн. Віталій Тростинський та Андрій Гринчук не зможуть брати участі в торгах протягом трьох років.

«58 тис. грн. на двох − це такий, скажімо, мінімум, який може бути за таке порушення. Але оскільки, як я розумію, між цими двома підприємцями вперше встановлено таке порушення і не було раніше таких фактів, саме тому штраф настільки лояльний. Але обох учасників внесли у список Антимонопольного комітету, через що впродовж трьох років вони не зможуть конкурувати на торгах», − сказав ZAXID.NET голова правління Центру громадського моніторингу та досліджень Мирослав Сімка.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук