Заснований українцями в США стартап отримав $320 тис. інвестицій

СуспільствоАндрій Стець, 9 серпня 20163970

Заснована українцями платформа оренди житла в Каліфорнії (США) Rentberry залучила 320 тис. доларів США додаткових інвестицій від Google, WP Global Partners і Boston Venture Fund. Про це повідомляє AIN.UA.

«Ці гроші ми плануємо витратити на розробку нових фіч, а також на маркетинг продукту», - заявив СЕО стартапу Олексій Любинський.

Угода доповнила перший раунд інвестицій в Rentberry - в грудні 2015 року стартап залучив 845 тис. доларів від світових інвесторів і отримав оцінку в 3 млн доларів, не маючи готового продукту.

Таким чином, суммарно Rentberry привернула інвестиції на загальну суму 1,17 млн доларів. Запуск платформи відбувся лише в травні, після чого на Rentberry звернули увагу ряд популярних ЗМІ в Америці, серед яких CBS, Vanity Fair, Independent і інші.

Зазначимо, що Rentberry заснували українці Олексій Любинський, Лілія Остапчук та Арсен Костенко. Велика частина команди знаходиться в Києві, троє - в Сан-Франциско.

Rentberry - це платформа для довгострокової оренди житла в США. Всі процеси - перегляд квартири, підписання договорів і щомісячні платежі - відбуваються онлайн, також орендодавець може перевірити кредитну історію орендаря. На сайті можна пропонувати свою ціну за квартиру, буквально перетворюючи процесс здачі-оренди в аукціон.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук