Заступник голови ЛОДА пояснив, чому четверта хвиля мобілізації є законною

Заступник голови Львівської ОДА Володимир Харчук під час брифінгу з питань мобілізації 20 січня, реагуючи на заяви бойкотувати мобілізацію, наголосив, що четверта хвиля є абсолютно законною. Він зазначив, що усі, хто розповсюджує так звані зразки заяв про те як уникнути мобілізації, будуть притягнуті до відповідальності.

«Будь-який юрист може підтвердити те, що мобілізація є частковою. Наразі не йдеться про загальну мобілізацію. Ті заяви написані людьми, які двояко трактують норми законодавства. Я можу впевнено сказати, що зразки так званих документів є абсолютно незаконні. Я впевнений, що особи, які складали ці заяви явно працюють не на благо українського народу, а на інтереси інших держав», – наголосив Харчук.

Він також додав, що такі особи можуть бути притягнені до адміністративної та іншої відповідальності.

Додамо, що у 4-й статті Закону України «Про оборону України» допускається оголошення мобілізації не тільки під час війни, а й у випадку загрози нападу на державу.

За ухилення від призову за мобілізацією, відповідно до ст. 336 ККУ, передбачена кримінальна відповідальність у вигляді позбавлення волі на строк від двох до п'яти років.

Нагадаємо, у вівторок, 20 січня, в Україні розпочалась перша черга четвертої хвилі мобілізації. Загалом в Україні планується мобілізувати приблизно 50 тисяч військовозобов'язаних.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія 1

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
 • Peter Shinka 21 січня 2015, 01:35

  пішов він в сраку від Галичан зі своєю мобілізацією і відповідальностю , це нас не стосується і законам смотрящого з київа галичани не підчиняютьсяч----Крайовий командир УПА--полковник ДУБ

  відповісти цитувати поскаржитись

 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук