Звільнити керівників російсько-німецьких форумів за прокремлівську позицію – депутат Бундестагу

СвітЛюбко Петренко, 24 листопада 20143170
Звільнити керівників російсько-німецьких форумів за прокремлівську позицію – депутат Бундестагу

Заступник голови фракції ХДС/ХСС в німецькому бундестазі Андреас Шоккенгоф зажадав звільнити керівників двох ключових німецько-російських майданчиків для суспільних дискусій за надто прокремлівську позицію. Про це він заявив у інтерв'ю радіостанції Deutschlandfunk.

Мова йде про главу «Петербурзького діалогу» Лотара де Мезьєра і главу Німецько-російського форуму Маттіаса Плятцека. Шоккенгоф дорікнув де Мезьєру в тому, що він не хоче здійснювати реформу «Петербурзького діалогу», про яку домовилася правляча коаліція ХДС/ХСС і СДПН. Реформа передбачає структурні зміни, які дозволять розширити коло учасників цього зібрання. Раніше «Петербурзький діалог» критикували за те, що громадянські ініціативи, критично налаштовані щодо Кремля, практично не представлені на цьому майданчику.

Керівник Німецько-російського форуму Маттіас Плятцек, за словами Шоккенгофа, повністю дискредитував себе з професійної точки зору, виступивши з пропозицією легалізувати анексію Криму. «Людина, котра хоче винагородити агресора і котра захищає ініціаторів репресій проти громадянського суспільства в Росії, не може бути головою громадянського форуму», - підкреслив Шоккенгоф.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук