АМКУ оштрафував дві фірми на 1,5 млн грн за змову під час тендерів на Львівщині

Адміністративна колегія Львівського обласного територіального відділення АМКУ вирішила оштрафувати ПП «Львівдах» і ТОВ «Галицька магістраль» за антиконкурентні дії під час 11 тендерів. Кожна фірма має сплатити по 748 тис. грн та не зможе брати участь у торгах протягом наступних трьох років. Про це інформує видання «Наші гроші. Львів».

Фірми почали разом брати участь у торгах у 2016 році. За кілька років ПП «Львівдах» отримало замовлень на 28 млн грн, а ТОВ «Галицька магістраль» – на 17 млн грн.

У 2017 році АМКУ розпочав розглядати справу про можливу змову на торгах цих двох компаній після звернення ГО «Центр громадського моніторингу та досліджень».

У документах фірми подавали однакові реєстраційні дані (фото «Наших грошей. Львів»)

«При перевірці документів, які подавали ці дві фірми для участі у торгах, було встановлено, що вони у різних документах дають однакові реєстраційні дані. Адреса реєстрації ПП «Львівдах» співпадає з даними ТОВ «Галицька магістраль». Це вказує на те, що ці організації є роз’єднані лише формально, а загалом це одна і та сама організація», – сказав ZAXID.NET керівник «Центру громадського моніторингу та досліджень» Мирослав Сімка.

Розглянувши справу про можливу змову на торгах, колегія АМКУ встановила, що «Львівдах» і «Галицька магістраль» узгоджували свою поведінку під час участі у торгах, надавали фінансову допомогу один одному, використовували спільні засоби зв’язки і комп’ютерне обладнання, подавали свої пропозиції з однієї IP-адреси в основному із незначною різницею в часі. Під час розгляду справи вони не визнали, що вчинили порушення.

За даними бізнес-пошукової системи YouControl, власниками ТОВ «Галицька магістраль» є Ярослав Олійник та Наталія Олійник, а власником ПП «Львівдах» є Іван Кіцила.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук