Автобусний маршрут 47А обслуговуватиме комунальне підприємство АТП-1

Підприємство  АТП-1 перемогло у конкурсі на визначення перевізника для обслуговування автобусного маршруту загального користування 47А у місті Львові, який було оголошено міською радою Львова у грудні 2014 року.

Сьогодні, 5 лютого, конкурсна комісія на чолі із начальником управління транспорту та зв’язку департаменту житлового господарства ЛМР вибирала між двома учасниками перегонів: ЛКП АТП-1 та ТОВ «Успіх БМ» (яке донедавна обслуговувало цей маршрут паралельно з АТП-1). Комунальне підприємство визначили переможцем, зазначивши, що автомобілі міського КП є у значно кращому стані, аніж машини іншого конкурсанта.

«Переможця визначали за спеціальною системою нарахування балів, яку розробили у міністерстві інфраструктури України. Так, за результатами оцінювання, АТП -1 отримало 34 бали, «Успіх БМ» отримало 23 бали за всіма критеріями оцінювання», - зазначив на брифінгу начальник управління транспорту та зв’язку ЛМР Віктор Щир.

Серед критеріїв оцінювання, зі слів Щира, були стан автобусів, пасажиромісткість (не менше 100 людей), пристосованість машин до перевезення людей з обмеженими можливостями та навіть наявність у компанії–конкурсанта транспортних засобів зі встановленими пристроями системи контролю за рухом (GPS-пристроями) з можливістю безперешкодного доступу для управління транспорту та зв’язку ЛМР.

Директор ТОВ «Успіх–БМ» Юрій Мельник під час відкриття конвертів із документами учасників конкурсу заявив, що АТП-1 не має права брати участь у перегонах на визначення перевізника на маршрут 47А, бо вже подавало документи на аналогічний конкурс у 2011 році. Однак, жодних доказів на підтвердження своїх слів він не надав.

Заступник начальника ЛКП АТП-1 Олександр Струтинський не підтвердив, але й не спростував закидів Юрія Мельника, апелюючи до факту, що жодних документів про участь АТП-1 у конкурсі у 2011 році серед документації комунального підприємства не було знайдено.

У коментарі ZAXID.NET директор ТОВ «Успіх БМ» підтвердив, що автобуси його підприємства не є у настільки ж доброму стані, як машини іншого конкурсанта, однак не цей факт він вважає головним критерієм перемоги у цьому конкурсі.

«Цей конкурс – корупційний. За законом, АТП-1 не мало права брати участь ньому, бо в 2011 вже подавалось на цей маршрут. Вони якимось дивним чином загубили документи від 2011 року, і дуже дивно, що їх і в управлінні транспорту немає», - заявив Юрій Мельник.

Заступник начальника ЛКП АТП-1 Олександр Струтинський запевнив, що підприємству вистачить автобусів для обслуговування маршруту №47А. Понад те, з 2012 року підприємство обслуговує маршрут без відповідних угод з містом, за розпорядженням мера і до оголошення результатів конкурсу на визначення перевізника.

«Ми маємо автобуси, зараз є їх 10 на маршруті, два роки обслуговували і далі будемо», - пояснив Струтинський.

Нагадаємо, 19 грудня 2014 року департамент житлового господарства та інфраструктури Львівської міської ради оголосив конкурс із визначення автомобільного перевізника на міському автобусному маршруті загального користування №47А.

Маршрут, протяжність якого сягає 25,4 км, сполучає площу Різні з проспектом Червоної Калини.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук