Бійцям Нацгвардії хочуть дозволити перевіряти речі громадян

Комітет Ради рекомендував надати нацгвардійцям право перевіряти особисті речі українців

Під час карантину Нацгвардійці несуть службу спільно із працівниками поліції

Комітет Верховної Ради з питань правоохоронної діяльності рекомендує парламенту ухвалити за основу законопроект №3105 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення правових засад діяльності Національної гвардії України». Відповідне рішення члени комітету ухвалили на засіданні, повідомляється на сайті парламенту.

«Члени комітету розглянули проект закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення правових засад діяльності Національної гвардії України №3105. Один з авторів законопроекту, народний депутат Максим Павлюк зазначив, що цим проектом передбачається внести зміни до деяких законодавчих актів в частині посилення правоохоронних функцій Національної гвардії, а саме: щодо складання протоколів про адміністративні правопорушення, надання права проводити особистий огляд, огляд речей тощо», – йдеться у повідомленні.

Під час обговорення народні депутати рекомендували Верховній Раді ухвалити законопроект за основу та пропонували зменшити термін підготовки до другого читання.

Крім того, на засіданні комітету народні депутати розглянули проект закону «Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо штрафних балів» №2809.

Проєктом пропонується виключити з Кодексу про адміністративні правопорушення норми щодо дії адміністративного стягнення у виді штрафних балів, що накладається на громадян за правопорушення у сфері безпеки дорожнього руху, зафіксовані в автоматичному режимі. Зокрема, це стосується пункту 21 частини першої статті 24, частини другої статті 27, статті 271, а також абзаців других частин першої та другої статті 122 КУпАП.

За результатами обговорення комітет прийняв рішення рекомендувати Верховній Раді ухвалити законопроект за основу та в цілому.

Нагадаємо, що з 22 березня військовослужбовці Збройних сил України у взаємодії з працівниками Національної поліції та військовослужбовцями Національної гвардії розпочали патрулювати вулиці міст через карантин, оголошений у зв'язку з поширенням коронавірусу.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук