Блок Порошенка створив у парламенті антикорупційну групу

СуспільствоВолодимир Пиріг, 25 листопада 20151270

15 депутатів парламентської фракції «Блок Петра Порошенка» об’єдналися для боротьби з корупцією та іншими злочинами чиновників.

Про це заявили на брифінгу перед засіданням Верховної Ради депутати БПП, які увійшли до цієї групи, серед яких, зокрема, Мустафа Найєм, Сергій Лещенко, Світлана Заліщук, Віктор Чумак, Ольга Богомолець і Олег Різаненко.

«Всі ми так чи інакше виступали протягом останнього року проти корупції, мали свої індивідуальні програми, робили розслідування… Але так сталося, що в більшості випадків ми опинялися одні. Це були ситуації, коли ми починали в минулому році деолігархізацію, яка не завершилася. Так відбувається й зараз, коли кожного з нас переслідують, нищать або інформаційно (тиснуть), і жодне наше намагання донести цю інформацію до керівництва держави, до Генеральної прокуратури, до правоохоронних органів – усе це натикається на те, що всі ми залишаємося поодинці», – заявив Найєм, якого цитує «Українська правда».

«Ми вирішили об’єднати зусилля і далі діяти програмно, разом – для того, щоб ця інформація доходила (до адресата) і щоб подолати це, принаймні там, де ми маємо доступ», – наголосив він.

«Ми почнемо з нашої фракції, з парламенту – і потім будемо говорити про виконавчу владу. Всю інформацію, яка в нас буде, ми будемо публікувати в наших звітах», – додав нардеп.

Віктор Чумак, у свою чергу, зазначив, що завдання цієї групи – контроль за корупційними діяннями як усередині парламентської фракції “Блоку Петра Порошенка”, так і поза нею. Це і в діяльності правоохоронних органів, і в діяльності органів виконавчої влади, державних підприємств тощо».

Чумак припустив, що до групи увійде приблизно 100 осіб.

«Без сумніву, ми не можемо охопити все, ми не можемо знати все — але якщо ми будемо знати про корупційну діяльність осіб, які обіймають політичну посаду, державну посаду, будуть обговорюватися, в першу чергу, на фракції, у парламенті. Якщо цього не буде достатньо – це буде ставати публічною інформацією, якщо й цього не буде достатньо, це буде йти до правоохоронних органів», – заявив Чумак.

Координаторами групи будуть поки Найєм і Чумак, але на далі вони можуть змінюватися.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук