Будь-яка угода з Путіним за спиною України буде моментально анульована, - Порошенко

Будь-яка угода з Путіним за спиною України буде моментально анульована, - Порошенко
фото Reuters
Порошенко заявив, що будь-які угоди за спиною України будуть моментально анульовані

Президент України Петро Порошенко вважає, що припинення дипломатичного тиску на Росію або пом'якшення санкцій до її виходу з Донбасу і повернення анексованого нею Криму, буде заохочувати подальшу агресію Путіна. Про це він заявив під час виступу на панельній дискусії Мюнхенської конференції з безпеки в Німеччині, пише УНІАН.

«Припинення дипломатичного тиску на Росію або пом'якшення санкцій, перш ніж Росія вийде з Донбасу та Криму - все це заохотило б подальшу її агресію», - сказав Порошенко і додав, що пом'якшення санкцій було б проявом слабкості.

«Я маю велику честь представляти на цій конференції 45 мільйонів європейців, якими є українці, і ми ніколи не погодимося, щоб хтось чи щось приймали рішення без нашої участі. Буд-які угоди за нашою спиною будуть моментально анульовані мільйонами українців, які вже довели, що вони будуть боротися та воювати за свою незалежність», - наголосив глава держави і додав, що будь-яка угода про Україну, укладена за її спиною не сприйматиметься українцями, які довели свою здатність боротися за власну не залежність.

«Мій меседж простий - нічого про Україну без України. Будь-яка угода з Путіним за спиною України тільки погіршить ситуацію», - попередив президент.

Також він заявив, що підтримка України є єдиним способом зупинити агресивні дії Росії і змусити її поважати міжнародне право. При цьому він заявив, що Україна зробила набагато більше для збереження миру і стабільності, ніж отримала. При цьому президент навів у приклад «Будапештський меморандум».

Нагадаємо, раніше Порошенко і Тіллерсон обговорили ескалацію ситуації на Донбасі і порушення Росією Мінських домовленостей.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Останні новини
Залиште відгук