Через масові обшуки на митниці СБУ вилучила контрабанди на 100 млн грн

Обшуки проводять у п'яти областях України та в Києві

Через масові обшуки на митниці СБУ вилучила контрабанди на 100 млн грн
фото СБУ
Обшуки проводять у Львівській, Полтавській, Сумській, Житомирській, Київській областях та у місті Києві

Під час проведення масових обшуків у п’яти областях України та Києві правоохоронці вилучили в учасників схеми незаконного ввезення брендового одягу товару на понад 100 млн грн та понад 22 млн грн (640 тис. доларів, 222 тис. євро та 390 тис. грн). Товар ввозився в Україну через Львівську митницю.

Як повідомила СБУ 11 жовтня, обшуки проводять в учасників схеми у Львівській, Полтавській, Сумській, Житомирській, Київській областях та Києві, а також у місцях зберігання контрабанди. Організаторами схеми ввезення брендового одягу є шестеро осіб, але їхніх посад правоохоронці не розголошують. Всього, за даними СБУ, проводять понад 40 обшуків. Раніше ДБР інформувало про масові обшуки у офісах та квартирах львівських митників. За даними правоохоронців, саме через Львівську митницю ввозили одяг за підробленими документами.

«За даними слідства, організатори протиправної схеми закуповували продукцію в Італії, Німеччині і країнах Балтії. Перед доставкою в Україну товар завозився на склади на території Польщі. Ділки переправляли вантажі через кордон двома способами: 20-тонними фурами, які в'їжджали нібито порожніми, згідно з підробленими документами, або перевозили на мікроавтобусах дрібними партіями», – повідомляє СБУ.

Фото з обшуків СБУ

Ввезену контрабанду реалізовували через одну з відомих торговельних мереж, яка має понад десять магазинів в Києві, Полтавській, Сумській, Київській та Житомирській області, а також через інтернет-магазини.

За результатами слідчих дій, вилучено 640 тис. доларів (15,6 млн грн), 222 тис. євро (5,9 млн грн), 390 тис. грн, а також брендовий одяг, взуття та аксесуари вартістю понад 100 млн грн. Також виявлено чорнові записи, фінансово-господарські документи підконтрольних комерційних структур та інші документи, які доводять проведення оборудок.

Нагадаємо, що вчора ДБР повідомила про проведення 40 обшуків у офісах та квартирах львівських митників, а також у інших учасників схеми ввезення брендового одягу за підробленими документами.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук