Наступного тижня буде призупинене навчання у 17 школах Львова

Наступного тижня у Львові буде призупинене навчання у 17 школах

Для запобігання росту захворюваності на грип, управління освіти Львівської міськради погодило призупинення навчання у 17 навчальних закладах міста. Про це у п’ятницю, 16 лютого, повідомила прес-служба Львівської міськради.

Зокрема, до 19 лютого (включно) навчання призупинене у СЗШ №96. До 20 лютого – у СЗШ №46, 42, у школі-ліцеї «Оріяна», школі-садку «Софія» та львівській гімназії «Євшан». До 21 лютого – у СЗШ №36 та №13.

22 лютого мають відновити навчання у Львівській лінгвістичній гімназії, СЗШ №29, 47, 23, НВК «Школа І ступеня – гімназія», СЗШ №57 ім. Короля Данила.

З 19 до 23 лютого (включно) навчання буде призупинене у СЗШ №53, №37 та у львівській українській гуманітарній гімназії ім. О. Степанів.

Зазначимо, у Львові проводять щоденний моніторинг відвідуваності учнями загальноосвітніх навчальних закладів. Керівництво школи, де показник відсутності дітей сягає понад 30%, має звернутися в управління освіти Львівської міськради з відповідним листом, після чого навчання може бути призупинене. Такі заходи вживають, аби розірвати ланцюг захворюваності.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук