Червоноградець через фіктивне підприємство «відмив» мільйони гривень з держбюджету

Житель міста Червонограда, що на Львівщині, впродовж 2013-2015 років в результаті протиправних фінансових операцій заволодів коштами з держбюджету на загальну суму понад 20 млн грн. Матеріали кримінального провадження уже скерували до суду.

У 2013 році червоноградець зареєстрував фіктивне підприємство, за допомогою якого налагодив «надприбутковий бізнес» за рахунок бюджетних коштів. Використовуючи власну фірму, підприємець організував схему з виведення отриманих бюджетних коштів «в тінь» та переведення їх в готівку, інформує департамент протидії злочинності у сфері економіки МВС України.

Цей чоловік зареєстрував та надав фактичне право управління діяльністю підприємством іншим особам, отримавши винагороду в сумі 500 грн.

Оформлюючи фіктивні документи про постачання товарів, виконання робіт та надання послуг, на розрахунковий рахунок перераховувались кошти суб’єктами господарської діяльності та в подальшому переводились у готівку.

Вказане підприємство було частиною ланки підприємств, задіяних у схемі з виведення коштів реального сектору економіки в «тіньовий» обіг.

15 червня поточного року слідче управління ГУМВС України у Львівській області скерувало кримінальне провадження за ознаками правопорушення, передбаченого ч.1 ст.205 (фіктивне підприємництво) КК України, до Залізничного суду міста Львова.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук