Депутат ОПЗЖ пропонує криміналізувати пропаганду чайлдфрі

Олег Волошин зареєстрував законопроект про кримінальну відповідальність за пропаганду відмови від народження дітей

СуспільствоАнна Журба, 28 квітня17991
Депутат ОПЗЖ пропонує криміналізувати пропаганду чайлдфрі
фото УНІАН
Олег Волошин також є співголовою міжфракційного об’єднання «Цінності, Гідність, Родина»

Народний депутат від фракції «Опозиційна платформа – За життя» Олег Волошин 24 квітня зареєстрував у Верховній Раді законопроект, яким пропонується ввести кримінальну відповідальність за пропаганду розпусти та відмови від народження дітей. 28 квітня проект закону надали для ознайомлення профільному комітету.

Як зазначив Олег Волошин у пояснювальній записці, в останні роки демографічна ситуація в Україні стала критичною, а країною ширяться небезпеки, «пов’язані з відмовою від народження дітей, руйнуванням інституту сім’ї, поширенням позашлюбних і протиприродних статевих відносин та розпусти».

«Є достатні підстави вважати, що процеси депопуляції населення в Україні набули незворотного характеру. Фактично відбувається вимирання Українського народу», – констатує депутат.

Аби не допустити цього вимирання, на думку Волошина, держава має протидіяти пропаганді ідей чайлдфрі та решті вищезазначених речей, які загрожують сімейним цінностям. Тож він пропонує ввести за це кримінальну відповідальність, зокрема, штраф від 3400 до 8500 грн або ув’язнення до 5 років – для громадян, і штраф 8500-17000 грн чи ув’язнення від 2 до 5 років – для чиновників.

Якщо ж пропагандою займатиметься «організована злочинна група», Олег Волошин пропонує садити її членів до в’язниці на строк від 5 до 10 років. Крім того, депутат пропонує прирівняти до расової, національної та релігійної нетерпимостей нетерпимість до інституту сім’ї і сімейних цінностей та встановити її як обставину, яка також обтяжує злочин.

Такі зміни в законодавстві, на думку Олега Волошина, мають допомогти подолати демографічну катастрофу в Україні.

Додамо, що в січні у Верховній Раді створили міжфракційне об’єднання «Цінності, Гідність, Родина» для захисту вічних цінностей українського суспільства. До нього увійшли понад 300 депутатів з різних фракцій, а Олег Волошин став його співголовою від «Опозиційної платформи – За життя».

Крім того, у лютому Олег Волошин спільно зі своїм колегою зі «Слуги народу» Максимом Бужанським подав до Верховної Ради законопроекти, які мали б дозволити виступи в парламенті та навчання в школах російською мовою.

39-річний Олег Волошин – політолог-міжнародник, журналіст (раніше працював у редакції «Вести. Репортер» та був заступником головного редактора журналу «Експерт Україна»), член редколегії телеканалу «112 Україна», що належить бізнес-партнеру лідера ОПЗЖ Віктора Медведчука нардепу Тарасу Козаку.

З 2010 до 2013 року обіймав посаду директора Департаменту інформаційної політики МЗС України, а з 2008 до 2010 року був прес-аташе Посольства України в Російській Федерації. У 2012 році захистив дисертацію на тему «Політика Росії щодо СНД», а у 2014 році видав монографію «Фантомні болі імперії. Політика Росії щодо СНД».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук