Депутати не підтримали створення електронного реєстру військових

СуспільствоРоман Ганкевич, 16 березня 20172680
Депутати не підтримали створення електронного реєстру військових
фото УНІАН
Нардепи не захотіли створювати електронний реєстр військових

Верховна Рада не підтримала закон №2045а «Про Єдиний державний реєстр військовозобов'язаних». За законопроект проголосували тільки 185 нардепів, а 109 нардепів не голосували, передає «Еспресо.TV».

Через відмову народних депутатів голосувати, спікер Верховної Ради Андрій Парубій оголосив перерерву і запросив голів фракцій на нараду.

Народний депутат від БПП Іван Вінник, представляючи законопроект наголосив, що інформація про військовослужбовців має бути максимально захищеною. «Зараз все зберігається на паперових носіях, не зрозуміло в якому стані знаходиться, не зрозуміло, кому доступно. Це має бути захищена інформація належним чином. Через комплекс системного заходу збереження інформації. Ми цей проект вже опрацьовуємо цілий рік. Він погоджений всіма фракціями», - сказав нардеп.

У пояснювальній записці до законупроекту йдеться, що він регулює відносини у сфері державної реєстрації громадян України, які перебувають у запасі для комплектування Збройних Сил та інших військових формувань на особливий період, а також для виконання робіт із забезпечення оборони держави, та осіб, приписаних до призовних дільниць.

Як зазначається, Єдиний державний реєстр військовозобов’язаних призначений для збирання, зберігання, обробки та використання даних про військовозобов’язаних. Основними його завданнями є: ведення обліку військовозобов’язаних, планування та виконання заходів з мобілізації, призову на строкову військову службу, прийняття на військову службу за контрактом та інформаційне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, які мають право на пенсію, та членів сімей загиблих військовослужбовців відомостями щодо військового обліку.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук