Державне бюро розслідувань оголосило про старт конкурсу на посади слідчих

Однак через законодавчі перепони Бюро досі не може набирати оперативників

Заплановано, що Бюро повноцінно запрацює наприкінці 2018 року

Державне бюро розслідувань оголошено конкурс на 219 посад центрального апарату, серед яких – 152 посади слідчих бюро. Про це йдеться на сторінці ДБР у Facebook.

Умови проведення конкурсу та перелік посад доступні за посиланням, зокрема майбутні працівники ДБР мають бути працездатними, без судимостей, також мають пройти спеціальну перевірку. Кандидати можуть подавати документи з 14 березня по 11 квітня включно.

Зазначається, що це перша хвиля, незабаром буде оголошено конкурс до територіальних управлінь.

Водночас до внесення змін у закон «Про Державне бюро розслідувань» неможливий конкурс на посади працівників оперативних підрозділів (змінами до закону визначається посада оперативного працівника).

Державне бюро розслідувань — правоохоронний орган України, створення якого передбачено Кримінальним процесуальним кодексом України у термін до 20 листопада 2017 року.

Ідеологія відомства полягає в тому, що воно буде розслідувати кримінальні провадження, в яких фігурують правоохоронці, судді і найвищі службовці (від міністрів до начальників ГУ). ДБР остаточно має перейняти на себе функцію досудового (попереднього) слідства від прокуратури. Остання займається слідством починаючи з 1996 року на тимчасовій основі — відповідно до п. 9 Перехідних положень Конституції України.

Закон України про Державне бюро розслідувань був ухвалений 12 листопада 2015 року та набрав чинності 1 березня 2016 року[8].

Очікується, що ДБР повноцінно запрацює у вересні 2018 року.

Як повідомляв ZAXID.NET, в листопаді 2017 року конкурсна комісія обрала львів’янина Романа Трубу головою ДБР, . Згодом стало відомо, що у 2014 році Труба на посаді прокурора підтримував у суді звинувачення проти учасників Євромайдану.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук