Держкомтелерадіо заборонив ввезення з Росії книг з психології, в яких рекламували ЗС РФ

Державний комітет телебачення і радіомовлення України не дав дозволу на ввезення з Росії видання з рекламою Збройних сил РФ. Про це повідомили у прес-службі Держкомтелерадіо.

«Держкомтелерадіо відмовив ТОВ «Дресс Шоу» у видаванні дозволу на ввезення з території держави-агресора книги з психології московського видавництва «АСТ», у якій працівники управління розвідки Збройних сил РФ рекламують іншу книгу про «російське бойове НЛП» (нейролінгвістичне програмування). Авторка книги, за словами російських розвідників, підготувала спеціалістів для здійснення такого психологічного програмування людей у районі бойових дій у Чечні та в Україні», - йдеться в повідомленні.

Указується, що у виданні про сімейні відносини міститься розгорнута реклама Збройних сил Росії та методів ведення гібридної війни - «П. Зигмантович. Психологія навиліт. М + Ж. 6 секретів щасливих відносин від найкатегоричнішого психолога у світі».

«Імпортер, отримавши позитивну рецензію на видання завідувача кафедри політології Києво-Могилянської академії О. П. Дем'янчука та не звернувши уваги на текст реклами, мав намір завезти до України для розповсюдження 5 тис. екземплярів книги», - додали в комітеті.

Зазначено, що 22 травня 2017 року набула чинності постанова Кабінету Міністрів України № 262 «Деякі питання видавання (відмови у видаванні, анулювання) дозволу на ввезення видавничої продукції, що має походження або виготовлена та/або ввозиться з території держави-агресора, тимчасово окупованої території України».

Згідно з документом, розповсюджувачі видавничої продукції з Росії і тимчасово окупованих територій Донбасу мають отримувати дозвіл від Держкомтелерадіо на ввезення видавничої продукції. Рішення про відмову у видаванні дозволу ухвалює експертна рада Держкомтелерадіо з питань аналізу та оцінки видавничої продукції.

Станом на 20 липня 2018 року Держкомтелерадіо видав дозволи на ввезення 17752 назв видавничої продукції з території Росії і тимчасово окупованого Донбасу.

Також Держкомтелерадіо надав 59 відмов у видаванні дозволів на ввезення 215500 примірників видань антиукраїнського змісту, а також ухвалив рішення про анулювання одного виданого раніше дозволу.

Ще 634 відмови надано внаслідок ненадання суб'єктами господарювання в повному обсязі пакетів документів, необхідних для отримання дозволу, або виявлення в поданих документах недостовірних відомостей.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук