Директор школи східних мов заперечив інформацію про образу учениці з ДЦП

Мама дев’ятирічної дівчинки заявила, що вчителька у грубій формі перед усім класом сказала, що дитина взагалі не має бути тут

Директор школи східних мов Олександр Козловський заперечив інформацію про те, що одну із учениць з ДЦП образили під час уроку у школі. Історія трапилася минулого тижня, мама 9-річної дівчинки заявила, що вчителька у грубій формі перед усім класом сказала, що дитина взагалі не має бути тут. За словами мами, інцидент стався вперше, донька вдома розповіла їй, що вчителька під час уроку також запитала, чому вона не може відвідувати школу як усі учні, інформує сайт Твоє місто.

«Ми вважаємо, що це непорозуміння. Дівчинка має у школі індивідуальне навчання, час від часу приходить на уроки. У класному журналі навпроти її імені є позначка про індивідуальне навчання вдома, тому, коли на урок прийшла вчителька, яка працює півтора місяця, вона уточнила, що дівчинка тут робить. Після цього дитина ще була на одному уроці, лише опісля вони з мамою пішли додому», – розповів Олександр Козловський ZAXID.NET.

Олександр Козловський відзначив, що це частково його вина, тому що батьки дитини мали б написати спеціальну заяву на те, щоб вона навчалася разом з іншими дітьми. Минулого тижня у школі звернулися до мами з проханням написати таку заяву, аби у вчителів не виникало подібних запитань.

Мама 9-річна дівчинки Юлія Меньшикова звернулася зі скаргою у правління освіти Львівської міської ради. Після цього у п’ятницю школу відвідала перевірка з міського управління освіти, яка опитала вчителів, класну керівничку та кількох дітей, але наразі не знайшли підтвердження слів мами. ZAXID.NET наразі не вдалося отримати коментар від мами дівчинки.

Як розповів ZAXID.NET директор школи східних мов, дев’ятирічна дівчинка відвідує їхню школу третій рік. Окрім неї у школі навчається 7 школярів з інвалідністю. 

Навчання у колишній школі №35 (тепер школа східних мов), що на вул. Шухевича,2, раніше здійснювалося російською мовою, а з 2016 року –навчання відбуватиметься українською.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук