Dragon Capital отримала контроль над виробником продуктів харчування «Чумак»

Антимонопольний комітет України дозволив інвестиційній компанії Dragon Capital через компанію «Чумак» придбати контроль над ПАТ «Чумак» (Каховка Херсонської області), повідомила прес-служба АМКУ.

Таким чином, Компанія «Чумак» отримає частку у статутному капіталі підприємства, що забезпечує перевищення 50% голосів у органах управління.

Публічне акціонерне товариство «Чумак» є одним з найбільших виробників продуктів харчування в Україні. Заснована у 1996 році шведськими бізнесменами Карлом Cтуреном, Йоханом Боденом і засновником компанії Тетра Пак Хансом Раузінгом. Виробляє кетчуп, майонез, соуси, консервовані овочі, томатну пасту, макарони, сік, соняшникову олію під однойменною торговою маркою.

Як пише «Новое время», у березні 2008 року Dragon Capital і шведська інвесткомпанія East Capital повідомили про спільне придбання 70% акцій «Чумака» у Ханса Раузінга. Формально власником 100% акцій компанії є кіпрський Chumak Holdings Limited.

Також у своєму звіті за 2013 рік East Capital повідомила про плани вилучити інвестиції з «Чумака». Однак у квітні 2014 року East Capital вирішила зберегти свою частку у «Чумаку» і продовжити розвиток цього бізнесу.

Dragon Capital – одна з найбільших груп компаній, які працюють у сфері прямих інвестицій і фінансових послуг і надають повний спектр інвестиційно-банківських і брокерських послуг для корпоративних і приватних клієнтів. Компанія заснована у 2000 році у Києві.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук